Τα Συνδικάτα μπροστά στο συλλαλητήριο της ΔΕΘ στη Θεσσαλονίκη, πραγματοποιούν συσκέψεις, συζητήσεις, περιοδείες στους...
χώρους δουλειάς.
Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9 10.00π.μ Περιοδεία στο one salonica
Τετάρτη 6/9 20.00 Σύσκεψη της επιτροπής εργαζομένων του Cosmos
Πέμπτη 7/9 19.00 Κοινή σύσκεψη της Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων με επιχειρησιακά σωματεία του κλάδου στο Ε.Κ.Θ
Παρασκευή 8/9 10.00π.μ Περιοδεία σε ΙΚΕΑ, Leroy Merlin, Cosmos και Πρακτικερ
11,00π.μ περιοδεία σε εργοστάσιο ανακύλωσης
Σάββατο 9/9 10.00π.μ Πανεξόρμηση στα εμπορικά καταστήματα του κέντρου
Συνδικάτο τηλεπικοινωνιών & Πληροφορικής Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9/17 8:30 Computer team
Τετάρτη 6/9/17 19:30 ΣΚ Εισαγωγική
Τετάρτη 6/9/17 17:30 MLS
Πέμπτη 7/9/17 8:30 Beta CAE
Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας
5-Σεπτ επιχείρηση Σαμαράς
6-Σεπτ Γεωανάλυση και Μακεδονική τεχνική
7-Σεπτ Γαία Μελετών
8-Σεπτ Εγνατία Οδός
Επιτροπή Αγώνα Μεταλλού
ΤΡΙΤΗ 5/9 ΣΙΔΕΝΟΡ - ΕΡΛΙΚΟΝ - ΕΛΒΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ - ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 HELLΑS CAN - MILK PLAN - ΠΥΡΑΜΙΔΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9 ΑΛΟΥΜΙΛ με Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ Σωτήρη Πουλικόγιαννη
Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης:
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 4Μ.Μ.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9.2017 11Π.Μ. : ΤΡΙΑΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ) ΜΕ ΝΤΙΝΑ ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΜΕΛΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Σωματείο Καθαριότητας-Φύλαξης:
ΤΡΙΤΗ 5/9/2017 1Μ.Μ. ΑΧΕΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ ΚΑΙ 1Μ.Μ. ΟΣΕ
ΠΕΜΠΤΗ 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ:
ΤΡΙΤΗ 5/9/2017 5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΧΑΡΙΛΑΟΥ, ΘΕΡΜΗ, ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 3Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ, ΚΟΡΔΕΛΙΟ, ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/09/2017 07:30 Λογιστήριο ΜΑΣΟΥΤΗ - ΕΚΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ 05/09/ 2017 08:30 ΕΛΕΓΚΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ERSTN & YOUNG - GRAND THORTON - ΣΟΛ Α.Ε.
ΤΡΙΤΗ 05/09/2017 17:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ PWC
ΤΕΤΑΡΤΗ 07:30 Λογιστήριο LIDL
ΠΕΜΠΤΗ 08:30 Λογιστικό γραφείο ΠΑΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ (ΕΥΟΣΜΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ DELLOITE
ΔΗΜΟΣΙΟ
Με Βέτα Πανουτσάκου Μέλος εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ
(Περιφέρεια)
7/9 Πιερία, Σέρρες, Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη
8/9 Κτήρια Περιφέρειας Θεσσαλονίκη
Κατερίνα Σχίζα – Γιώτα Κίτσιου
7-8/9 ΟΑΕΔ και ασφαλιστικά ταμεία
Αντώνη Πατίδη
Εφορίες
ΟΤΑ (Σωματείο Ν. Θεσσαλονίκης)
4/9 Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
5/9 Λιτόχωρο
6/9 Σέρρες – Αμφίπολη - Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη το απόγευμα
7/9 Αμαξοστάσιο Δ. Θεσσαλονίκης
8/9 Καλαμαριά – Θερμαϊκός
(Σωματείο Δ. Θεσσαλονίκης)
4/9 Αρχιτεκτονικό (Αγγελάκη)
5/9 Εργοτάξιο καθαριότητας (Βούλγαρη), Τεχν. Υπηρεσία (Κων/πόλεως), Υπηρεσίες ΔΕ Τριανδρίας
6/9 Κτ. Κοιν. Πολιτικής, Εργοτάξιο καθαριότητας (Αγ. Πάντων)
7/9 Πολεοδομία
8/9 Δημαρχείο
ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΕΦΚΑ: Περιφερειακό Υποκατάστημα (ΙΚΑ Αριστοτέλους): Τετάρτη 6/9, ώρα 9:00πμ
Δ Τοπικό Υποκατάστημα Μισθωτών Θεσσαλονίκης (πρώην ΙΚΑ Τούμπας), Πέμπτη 7/9, ώρα 13:00μμ
Ζ και ΣΤ της Α' Περιφερειακής Διεύθυνσης Μη Μισθωτών Θεσσαλονίκης (Πρώην ΟΑΕΕ Εγνατίας), Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Μακεδονίας Θράκης: Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Γεωργίας: Δευτέρα 4/9 ΔΣ, Τρίτη 5/9 έως Πέμπτη 7/9 περιοδεία στις υπηρεσίες του Υπουργείου
ΓΧΚ: Τετάρτη 6/9, ώρα 9:00πμ
χώρους δουλειάς.
Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9 10.00π.μ Περιοδεία στο one salonica
Τετάρτη 6/9 20.00 Σύσκεψη της επιτροπής εργαζομένων του Cosmos
Πέμπτη 7/9 19.00 Κοινή σύσκεψη της Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων με επιχειρησιακά σωματεία του κλάδου στο Ε.Κ.Θ
Παρασκευή 8/9 10.00π.μ Περιοδεία σε ΙΚΕΑ, Leroy Merlin, Cosmos και Πρακτικερ
11,00π.μ περιοδεία σε εργοστάσιο ανακύλωσης
Σάββατο 9/9 10.00π.μ Πανεξόρμηση στα εμπορικά καταστήματα του κέντρου
Συνδικάτο τηλεπικοινωνιών & Πληροφορικής Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9/17 8:30 Computer team
Τετάρτη 6/9/17 19:30 ΣΚ Εισαγωγική
Τετάρτη 6/9/17 17:30 MLS
Πέμπτη 7/9/17 8:30 Beta CAE
Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας
5-Σεπτ επιχείρηση Σαμαράς
6-Σεπτ Γεωανάλυση και Μακεδονική τεχνική
7-Σεπτ Γαία Μελετών
8-Σεπτ Εγνατία Οδός
Επιτροπή Αγώνα Μεταλλού
ΤΡΙΤΗ 5/9 ΣΙΔΕΝΟΡ - ΕΡΛΙΚΟΝ - ΕΛΒΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ - ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 7/9 HELLΑS CAN - MILK PLAN - ΠΥΡΑΜΙΔΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9 ΑΛΟΥΜΙΛ με Μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ Σωτήρη Πουλικόγιαννη
Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης:
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 4Μ.Μ.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9.2017 11Π.Μ. : ΤΡΙΑΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ) ΜΕ ΝΤΙΝΑ ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΜΕΛΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Σωματείο Καθαριότητας-Φύλαξης:
ΤΡΙΤΗ 5/9/2017 1Μ.Μ. ΑΧΕΠΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ ΚΑΙ 1Μ.Μ. ΟΣΕ
ΠΕΜΠΤΗ 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ:
ΤΡΙΤΗ 5/9/2017 5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΧΑΡΙΛΑΟΥ, ΘΕΡΜΗ, ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/9/2017 3Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ, ΚΟΡΔΕΛΙΟ, ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/09/2017 07:30 Λογιστήριο ΜΑΣΟΥΤΗ - ΕΚΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ 05/09/ 2017 08:30 ΕΛΕΓΚΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ERSTN & YOUNG - GRAND THORTON - ΣΟΛ Α.Ε.
ΤΡΙΤΗ 05/09/2017 17:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ PWC
ΤΕΤΑΡΤΗ 07:30 Λογιστήριο LIDL
ΠΕΜΠΤΗ 08:30 Λογιστικό γραφείο ΠΑΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ (ΕΥΟΣΜΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ DELLOITE
ΔΗΜΟΣΙΟ
Με Βέτα Πανουτσάκου Μέλος εκτελεστικής Γραμματείας του ΠΑΜΕ
(Περιφέρεια)
7/9 Πιερία, Σέρρες, Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη
8/9 Κτήρια Περιφέρειας Θεσσαλονίκη
Κατερίνα Σχίζα – Γιώτα Κίτσιου
7-8/9 ΟΑΕΔ και ασφαλιστικά ταμεία
Αντώνη Πατίδη
Εφορίες
ΟΤΑ (Σωματείο Ν. Θεσσαλονίκης)
4/9 Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
5/9 Λιτόχωρο
6/9 Σέρρες – Αμφίπολη - Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη το απόγευμα
7/9 Αμαξοστάσιο Δ. Θεσσαλονίκης
8/9 Καλαμαριά – Θερμαϊκός
(Σωματείο Δ. Θεσσαλονίκης)
4/9 Αρχιτεκτονικό (Αγγελάκη)
5/9 Εργοτάξιο καθαριότητας (Βούλγαρη), Τεχν. Υπηρεσία (Κων/πόλεως), Υπηρεσίες ΔΕ Τριανδρίας
6/9 Κτ. Κοιν. Πολιτικής, Εργοτάξιο καθαριότητας (Αγ. Πάντων)
7/9 Πολεοδομία
8/9 Δημαρχείο
ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΕΦΚΑ: Περιφερειακό Υποκατάστημα (ΙΚΑ Αριστοτέλους): Τετάρτη 6/9, ώρα 9:00πμ
Δ Τοπικό Υποκατάστημα Μισθωτών Θεσσαλονίκης (πρώην ΙΚΑ Τούμπας), Πέμπτη 7/9, ώρα 13:00μμ
Ζ και ΣΤ της Α' Περιφερειακής Διεύθυνσης Μη Μισθωτών Θεσσαλονίκης (Πρώην ΟΑΕΕ Εγνατίας), Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Μακεδονίας Θράκης: Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Γεωργίας: Δευτέρα 4/9 ΔΣ, Τρίτη 5/9 έως Πέμπτη 7/9 περιοδεία στις υπηρεσίες του Υπουργείου
ΓΧΚ: Τετάρτη 6/9, ώρα 9:00πμ